Laserové gravírování

Speciální potisková technologie, která využívá laserového paprsku pro potisk kovových, pokovených, dřevěných, skleněných a plastových povrchů. Při gravírování dochází k odpaření svrchní části materiálu. U pochromovaných a poniklovaných reklamních předmětů (propisky, zapalovače atd.) tak vzniká velice kontrastní popis, kdy jeho zabarvení je závislé na barvě podkladové plochy. U nerezových předmětů (butylky, hrnky, nože atd.) je popis decentní a jeho zabarvení téměř shodné s původní barvou nerezového předmětu. Na silnější nerezové předměty lze využít schopnosti lokálního zakalení, v takovém případě je barva popisu černá, tmavě modrá nebo tmavě zelená. Barva laseru na dřevěných předmětech záleží na tvrdosti a letech materiálu, většinou bývá o něco tmavší než vlastní předmět. U plastových povrchů dochází k odpaření barevného povrchu a výsledná barva popisu je většinou černá.

 

Pískování

Je technika tryskání jemného korundového písku, pomocí kterého lze odstranit požadovanou vrstvu pískovaného předmětu. Umožňuje popis nerezových předmětů, lze je aplikovat i na materiály, u kterých by jiné technologie neobstály. Pískování má mnoho výhod. Jemné elegantní motivy jsou trvalé - neseškrábou se, nesmažou ani nesmyjí v myčce. Techniku lze využít pro potisk mnoha skleněných nebo kovových předmětů, jako jsou sklenice, vázy, termosky, placatky, zrcátka, půllitry nebo šampusky. Pískováním na nerez vznikají motivy, které v mnoha případech vypadají mnohem lépe než potisk vytvořený laserem. Jsou totiž jemnější a elegentnější. Hloubka reliéfu je zavislá na tvrdosti daného předmětu a době působení proudícího písku na dané místo.


Imitace pískování

Jedná se o dekoraci skla a keramiky speciálními sítotiskovými přípravky, které svými optickými vlastnostmi imitují pískování a chemické matování. Velkou výhodou tohoto způsobu dekorace je velmi zajímavá cena ve srovnání s cenou klasického pískování.

 

Kalkulaci skleniček s potiskem zašleme - dle vašeho loga zvolíme nejvhodnější způsob potisku

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Telefon:
+420 604/712 832
+420 606/272 826

Dotaz mailem:
info@saf-reklamnipredmety.cz
saf-reklamnipredmety@seznam.cz

S&F doporučuje

Nejprodávanější

Hrnek

Hrnek

Polokošile

Polokošile

Deštník:

Deštník:

 Tričko 160g-200g

Tričko 160g-200g